דף בית / משחקים למחשב / פורטנייט / עדכון 5.10 של פורטנייט

עדכון 5.10 של פורטנייט

בכתבה הזאת אתם הולכים לקרוא על כל השינויים המעניינים שהיו ב- עדכון של פורטנייט, עדכון 5.10. השינויים שהיו הן בBattle Royale והן בSave the World.

באטל רויאל – 

ה- עדכון של פורטנייט הספציפי הזה מיוחד כי הוא מגיע אלינו ביום הולדת של פורטנייט, ולכן אפיק גיימס החליטו לחגוג איתנו את העדכון באיוונט מיוחד ובו אפיק גיימס מחלקים תלבושת של יום הולדת. אם תרצו להשיג את התלבושת הזו, אתם תצטרכו לעבור משימות ולאט לאט לקבל את כל הסט.

בנוסף לכך, אתם תוכלו למצוא עוגות יום הולדת ברחבי המפה, והן לא רק ליופי! אתם גם תוכלו לצרוך אותן. אכילת עוגה תוסיף לכם 5 חיים ו5 שילד.

תסיימו 3 משימות של יום הולדת ותקבלו ריקוד חדש, ספריי, ותיק גב.

האוטובוס של פורטנייט עוצב לחגיגת יום הולדת 1 של פורטנייט, וכמו כן גם הסופליי דרופס.

ה-Playground חוזר! המוד האהוב על כולנו שבו נשבר כל שיא אפשרי של מרחק הריגה עם סנייפר, או כמות ועיצובי בניות, חוזר למשחק ב25 ביולי לזמן מוגבל.

נשק חדש מגיע העירה והוא הCompact SMG. יש לנשק החדש שתי גרסאות והן: אפיק ולג’נדרי. אתם תוכלו למצוא אותו ברצפה, בתיבות, בסופליי דרופס, ובמכונות האוטומטיות.

להציל את העולם –

משימות חדשות לקמפיין של קני וואלי ( Canny Valley ) שימשיכו את הסיפור לתוך קני וואלי וזה יופיע במפת המשימה.

מניעת רמאויות בכל הלמות במשחק. אחרי שהלמה החליטה על סוג ונדירות הדרופ, זה יבחר חפץ מהקטגוריה הזאת שכבר לא נמצא בספר האוספים שלכם.

שינויים ל- Twine Peaks: אתם יכולים עכשיו לעבור ישירות מ-סטורם שילד דפנס אחד לאחר, ומשימות חדשות הוכנסו לתוך רשימת המשימות של Twine Peaks, שדורשים השלמת סטורם שילד דפנס ונותנים קרדיט רטרואקטיבי.

משימה מיוחדת ליום הולדת של פורטנייט, ובה תצטרכו להשלים משימות במשחק בשביל לקבל את Brigade Ramirez גרסת יום הולדת. ועל הדרך תוכלו לחפש עוגות יום הולדת בשביל להרוויח כרטיסי איוונט שאפשר לבזבז לזמן מוגבל על הלמה של יום ההולדת.

 

אנחנו נהיה כאן בשביל לסכם בשבילכם ולהביא לכם את הדברים הכי מעניינים ששונו או נוספו בעדכונים של פורטנייט.

 

 

אודות יאיר

גיימר מלידה, בן 20. משחק במשחקי מחשב מאז ומתמיד וכמובן אוהב לכתוב על זה. המשחק הראשון ששיחקתי בו היה מייפל סטורי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים