fbpx
דף בית / חדשות וסיקורי משחקים / Hearthstone – כל מה שרציתם לדעת על המשחק
Hearthstone banner

Hearthstone – כל מה שרציתם לדעת על המשחק

Hearthstone הנו משחק קלפים המבוסס על סדרת המשחקים וורקראפט (Warcraft). המשחק הנו משחק וותיק מאוד, תאריך היציאה של המשחק הייתה בחודש מרץ 2014. עד היום המשחק צבר אין ספור של משתתפים מכל רחבי העולם, נתון בהחלט מרשים למשחק קלפים.

בסיקור הבא נסביר לכם בקצרה על המשחק עצמו, ונביא לכם את כל הסיבות לכך שהמשחק הפך להיות אחד ממשחקי הקלפים הטובים ביותר בעולם.

המטרה המרכזית שלכם במשחק היא לגבור על היריבים שלכם באמצעות חפיסת הקלפים הנמצאת ברשותכם. את החפיסה עליכם לשדרג ולחדש בכל הזדמנות שנקלעת לדרככם, וזוהי בעצם הדרך שלכם לגבור על היריבים. ככל שהחפיסה שלכם תהיה חזקה יותר, כך הסיכוי שלכם לנצח יהפוך להיות הרבה יותר ממשי. לרשותכם עומדים שלושה סוגים של קרבות: האופציה הראשונה היא קרב כנגד יריב אקראי אשר נמצא ברמה שלכם, אופציה שנייה הינה קרב כנגד המחשב, והאופציה השלישית הינה Arena שזה בעצם דו קרב של הטוב משלוש כנגד משתמש אקראי ברמה שלכם.

אחד מהדברים המעניינים ביותר ב- Hearthstone בהשוואה למשחקי קלפים אחרים זה החלוקה של המשחק למקצועות. לכל מקצוע יש את היכולות המיוחדות שלו, ואת הקלפים הייחודיים לו כך שקשה מאוד לחזות אילו קלפים יש ליריב ומה מייחד אותו על פנייך. ללא ספק מדובר במשחק שכולל בתוכו המון מחשבה ויכולות טקטיות שלא נדרשתם אליהם במשחקים אחרים. בכל פעם שאתם מנצחים או מפסידים אתם מקבלים נקודות ניסיון אשר מתווספות אל הנקודות ניסיון הקיימות שלכם. בכל פעם שאתם חוצים רף מסוים של נקודות ניסיון אתם עולים רמה, וכך בעצם נפתחות לכם יותר אפשרויות השומרות אך ורק לרמות מסוימות.

מהלך הקרב עצמו הינו פשוט למדיי, כאשר כל שחקן מקבל לרשותו בתחילת הקרב שלושה קלפים מתוך החפיסה שלו שיעמדו לרשותו לכל אורך הקרב. בכל תור באפשרותכם להשתמש בקלף מסוים שמביא איתו השפעה שונה והתקפה אחרת, כך גם היריב שלכם רשאי לבחור קלף אחד. הקלף החזק ביותר הוא בעצם הקלף עם הנקודות הגבוהות ביותר. הקלף החזק יתקוף את הקלף החלש, וכך בעצם באפשרותכם לנצח את ירביכם או שמא יריבכם יהיה זה שינצח אתכם. הכול מתחיל ונגמר בחפיסת הקלפים שלכם.
היתרונות של Hearthstone על פני שאר המתחרים שלו בקטגוריית משחקי הקלפים הם בולטים במיוחד.

ראשית כל רבים טוענים כי המשחק ממכר, ומיד לאחר הלמידה וההבנה שלו אתם תישאבו לתוכו. לכן אזהרת התמכרות תקפה לכל השחקנים החדשים במשחק. יתרון נוסף הוא שתמיד יש לכם לאן לשאוף ולאן להתקדם, תמיד תוכלו להשיג קלפים חדשים ולנצח יריבים חזקים יותר. והיתרון השלישי הוא האופן שבו המשחק בנוי ומשוחק, הוא מאוד קל ונוח להבנה ובתוך זמן קצר כבר תשלטו בכל הפונקציות העומדות לרשותכם בתור שחקנים במשחק.

הציון שלנו

8 - 8

8

Hearthstone הוא משחק קלפים אסטרטגי מדהים שפשוט אי אפשר לעזוב אותו, ולכן הציון שלנו הוא

User Rating: Be the first one !

אודות יאיר

גיימר מלידה, בן 20. משחק במשחקי מחשב מאז ומתמיד וכמובן אוהב לכתוב על זה. המשחק הראשון ששיחקתי בו היה מייפל סטורי

תבדקו גם

סיקור המשחק – אתגר החיות

אתגר החיות הוא משחק שנוצר על גבי קוד מוכן שרק שונו בו דברים מסוימים ונוצר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים